KURUMSAL KİMLİK

Hakkımızda

HAZNEDAROĞLU ISI; Konyada Isıtma, Havalandırma ve iklimlendirme sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Hizmetlerimizi ve Faaliyetlerimiz Kısaca;

 

İş Merkezi, fabrika, Site, Villa ve Apartmanlarının ısıtma sistemlerinin yapılması, oto park, fabrika, hastane gibi iş ve yaşam alanlarının havalandırma sistemlerinin montajı, yine iş ve yaşam alanlarına iklimlendirme sistemlerinin kurulumlarını sayabiliriz. Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok kurum ve kuruluşun taleplerinin başarıyla ve zamanında eksiksiz yerine getirmiştir.

 

İklimlendirme Isıtma ve Soğutma sistemlerinde ideal çözümler üretiyoruz. "Uygun Fiyat" ve "Kaliteli Hizmet" anlayışını ilke edinen firmamız, uzman olduğu İklimlendirme Teknolojileri alanındaki bilgi birikimini siz değerli müşterileri ile paylaşmaya devam ediyor.

 

MİSYONUMUZ; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak...

 

VİZYONUMUZ; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum...